solange-grace-kapak

Solange Greco Resim Sergisi

14 - 31 Temmuz 2015

solange-greco-profil

Solange Greco

Brezilya İstanbul Başkonsolosu Luiz Henrique Pereira Da Fonseca'nın eşi Solange Greco, bir Brezilyalı'nın Gözünden; Türkiye, İtalya, Finlandiya, Brezilya gibi ülkelerin çeşitli kültürlerini işleyen yapıtlarıyla koleksiyonlarını oluşturmaktadır.

Sergiyi Gezmek için Tıklayınız
ummet-karaca-kapak

Ümmet Karaca Resim Sergisi

22 Haziran - 04 Temmuz 2015

ummet-karaca-profil

Ümmet Karaca

1956 Gürcistan'da doğdu. 1978 - 1982 Tiflis Yüksek Ressamlar Okulunda öğrenim gördü, çalışmalarını İstanbul'da sürdürüyor.

Sergiyi Gezmek için Tıklayınız
bahar-akcura-kapak

Bahar Akçura, Resim Sergisi

04 - 19 Haziran 2015

nazife-murat-kapak

Karbon Kağıdı Günler

18 - 30 Mayıs 2015

nazife-murat-profil

Nazife Murat

Yaratma serüvenine bir katkı sağlayan Nazife Murat, 2012 yılında Marmara Üniversitesi’nde başladığı yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çalışmalarında bütünün parçalanmasıyla ya da parçaların bir araya gelmesiyle oluşturduğu kompozisyonlarını yarattığı renk armonisiyle tamamlamaktadır. Etrafındaki her şeyi kendi tarzıyla yorumlamaktan keyif alan sanatçının çalışmalarına en çok kadınlar konu olmaktadır.

Bu sergi, arasına adeta karbon kâğıdı geçirilmişçesine yaşanan hayatlarımıza tanık olmaktadır. Sanatçının en çok da kendisinden pay biçerek yorumladığı çalışmalar; tüketim kültürünün şekillendirdiği alışkanlıklarımız, işimiz, alışveriş sepetimiz, sosyal bağlarımız, ezberlerimiz ve yalnızlığımızla ilgili sahnelere ayna tutmaktadır.

Sergiyi Gezmek için Tıklayınız
yoculuk-sergisi-kapak

Yolculuk

04 - 16 Mayıs 2015

Nezih Çavuşoğlu

Müfit İşler

Şükrü Karakuş

Nur Özalp

Ahmet Özel

Sergiyi Gezmek için Tıklayınız